Tovább

Munkatársak

Postacím:

Földrajztudományi Intézet, MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont
1112 Budapest, Budaörsi út 45. (MTA Kutatóház)


Központi telefonszám: 309-2600


E-mail címek: az e-mail oszlopban lévő nevek után írandó: @csfk.mta.hu


Név E-mail Telefon-mellék Fővonal
Agárdi Norbert agardi.norbert
1465
 
Balogh János balogh.janos
Csapkáné Laczkó Margit laczko.margit
1462
Egedy Tamás egedy.tamas
1460
Erőss Ágnes eross.agnes
1453
Farkas Jácint farkas.jacint
Garainé Édler Eszter garai.eszter
2629
Jakab Gergely jakab.gergely
1478
Karácsonyi Dávid karacsonyi.david
 
Kertész Ádám kertesz.adam
2686
309-2686
Kis Éva kis.eva
1481
Kiss Edit Éva kiss.eva
1455
Kocsis Károly kocsis.karoly
2628
309-2628
Koczó Fanni koczo.fanni
1451
 
Kondor Attila Csaba kondor.attila
1454
309-2628
Kovács Zoltán kovacs.zoltan
1461
Kovály Katalin kovaly.katalin
1451
 
Madarász Balázs madarasz.balazs
1488
Magyar Árpád magyar.arpad
1443
Mezei Gáspár Attila mezei.gaspar
2682
 
Michalkó Gábor michalko.gabor
2683
309-2683
Nagy Annamária nagy.annamari
1479
 
Nemerkényi Zsombor nemerkenyi.zsombor
2682
 
Petz Gabriella petz.gabriella
1443
Poór István poor.istvan
1465
 
Neémeth Rozalinda nemeth.rozalinda
1463
Schweitzer Ferenc schweitzer.ferenc
1482
Szabó Balázs szabó.balazs
1469
Szabó Judit Alexandra szabo.judit
1490
 
Szabó Renáta szabo.renata
1458
 
Szalai Zoltán szalai.zoltan
1478
Szeberényi József szeberenyi.jozsef
1489
Taátrai Patrik tatrai.patrik
1469
Tiner Tibor tiner.tibor
2629
309-2629
Tóth Adrienn toth.adrienn
1490
Vancsik Anna vancsik.anna
 
Varga György varga.gyorgy
1480
 
Viczián István viczian.istvan
1489
Zacháry Dóra zachary.dora
1490
Filep Tibor filep.tibor
Kovács Anikó kovacs.aniko
1452
Kovács Ivett kovacs.ivett
Király Csilla kiraly.csilla
1488
Szabó Lili szabo.lili
1471
Gáspár Lilla gaspar.lilla
1471
Prorok Márton prorok.marton